Sylwester
2023
tuż tuż!

Stwórz wyjątkową atmosferę i powitaj Nowy Rok w szampańskim humorze. Balony, dekoracje, konfetti, zimne ognie - wywołają uśmiech i radosny nastrój, z którym wejdziecie w 2024 rok!

Dekoracje
na Sylwestra

W naszej odlotowej Pracowni znajdziecie mnóstwo dekoracji - od girland przez Sylwestrowe napisy i must have każdej imprezy - duże balonowe cyfry 2024! Błyszczące kurtyny i serpentyny rozwieszone pod sufitem wprowadzą do wnętrza imprezowy nastrój.

Nowy Rok możecie powitać w deszczu błyszczących konfetti (albo spadających z nieba 100 dolarówek - bo tak, takie konfetti też mamy) i blasku zimnych ogni.

Balony
na Sylwestra

Balony z helem zawsze wywołują uśmiech i wprowadzają imprezowy nastrój. W Ale Odlot mamy duży wybór sylwestrowych balonów. Możecie sami skomponować zestaw lub wybrać jeden z naszych odlotowych zestawów i zamówić online:

Do Sylwestrowej zabawy polecają się również nasze odlotowe balony z ledami! Ciemne pomieszczenie ze świecącymi balonami, bransoletki i okulary ze światłem chemicznym - stworzą wyjątkowy nastrój na powitanie Nowego Roku.

Jak kupić
dekoracje?

Do naszej Pracowni możecie zajrzeć od 10-18 w tygodniu lub od 9-16.00 w sobotę. Pomożemy wybrać Wam dekoracje a balony z helem odbierzecie gotowe 30 lub 31 grudnia. Możemy je również dla Was dostarczyć. W niedzielę 31.12 będziemy rozwozić zamówienia i wydawać zamówienia do godziny 14.00.

Zapraszamy do Ale Odlot!

Książenice, ul. Młodości 2, pierwsze piętro!

To idealny moment,
żeby pomyśleć
o dekoracjach!

W sobotę, 30.12 pracujemy dla Was od 9:00 do 16:00, a w niedzielę wydajemy zamówienia i realizujemy dostawy do godziny 14:00.

Książenice ul. Młodości 2/6, pierwsze piętro!

pon-pt. 10.00-18.00, sb. 9.00-16.00