Kolumny balonowe

Kolumny balonowe to słupy z balonów, które stawiamy w widocznym miejscu aby przyciągały uwagę przechodniów.

Kiedy wykorzystujemy kolumny balonowe?

Kolumny balonowe świetnie sprawdzają się podczas otwarć i promocji. Balony kojarzą się ze świętowaniem, celebracją. Kiedy przechodnie widzą kolumny balonowe – od razu wiedzą, że w tym miejscu trwa jakieś interesujące wydarzenie.

Rozmiary kolumn balonowych

Głównym celem kolumn balonowych jest przyciągnięcie uwagi – dlatego zwykle są dość duże – od 2-3m. Mogą być proste do samego sufitu lub zakończone cyfrą, gwiazdą, bądź dużym balonem z logo.

Gdzie i dla kogo tworzyliśmy kolumny balonowe?

Mieliśmy przyjemność stworzyć kolumny w galeriach handlowych – Galerii Grodovej i Galerii Sfera Park jak i na eventach firmowych – dla Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Finansowego Jacka Dziuby w Książenicach i Warszawie oraz dla Celon Pharma w Kazuniu Nowym. Nasze odlotowe kolumny towarzyszyły otwarciu nowych punktów Kodano.pl, Gorąco Polecam Apteki Centralnej czy Pierogarni u Hani.

,

Rodzaje kolumn balonowych

Kolumny balonowe dzielimy na dwa rodzaje. Proste kolumny balonowe są zrobione z balonów w tym samym rozmiarze. Organiczne kolumny balonowe powstają z balonów w co najmniej 3 rozmiarach. Mają nieregularną formę, którą możemy dowolnie kształtować.

Kolorystyka kolumn balonowych

Dzięki bogatej gamie kolorystycznej balonów dostępnej na rynku, kolumny balonowe możemy wykonać w dowolnej kolorystyce. Dopasowujemy je do identyfikacji wizualnej marki, przestrzeni czy charakteru eventu.

Jak zamówić kolumny balonowe

Aby zamówić kolumny balonowe napisz nam:

  • termin i miejsce realizacji;
  • czy potrzebujesz kolumn prostych czy organicznych;
  • preferowana kolorystyka dekoracji;
  • numer telefonu

Jeśli nie masz pomysłu na kształt i kolorystykę – nie martw się! Z przyjemnością Ci doradzimy! Wpisz tylko miejsce i termin!
Wyślij dane na adres:

Kolumny balonowe  – Concept Tower, Warszawa

W lutym mieliśmy przyjemność stworzyć po raz drugi kolumny balonowe na otwarcie nowej siedziby Kancelarii Doradztwa Podatkowego i Finansowego Jacka Dziuby. Event z okazji otwarcia warszawskiej kancelarii ozdobiły kolumny w...

Czytaj więcej